EVRC, UAB

Jaunesnysis logistikos vadybininkas (-ė)

Vilnius - EVRC, UAB

Atsakomybės

  • Aktyvus bendradarbiavimas ir ilgalaikių ryšių su esamais prekių tiekėjais užsienyje palaikymas;
  • Užsakymų planavimas, organizavimas ir vykdymas iš užsienio ir Lietuvos tiekėjų;
  • Prekių atsargų valdymas, likučių analizė, optimalus jų kiekio planavimas ir užtikrinimas (Navision programa);
  • Dokumentacijos, susijusios su pirkimais/tiekimu rengimas ir tvarkymas;
  • Ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Puikūs darbo su MS Office programomis įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, komunikabilumas;
  • Greita orientacija ir gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai.

Mes siūlome

  • Darbą privačios etiketės ir atstovaujamų produktų komandoje;
  • Įdomius projektus, kuriuose realizuosite turimas kompetencijas, mėgausitės procesu ir didžiuositės rezultatu;
  • Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonėje;
  • Puikias darbo sąlygas ir papildomas naudas;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir komandinis darbas.

Atlyginimo informacija:
Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių.
Galutinis atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių, patirties ir kompetencijos lygio.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei EUROAPOTHECA, UAB, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą ir iš to kylančias Jūsų teises galite susipažinti šiame Kandidatų asmens duomenų tvarkymo pranešime:
EVRC, UAB

EVRC, UAB

Esame moderni ir veikli įmonė, rinkos lyderė. Drąsiai diegiame naujoves, o didžiausiu atlygiu laikome klientų lojalumą ir pasitenkinimą.
Mūsų darbuotojus vienija bendras siekis – padėti žmonėms būti sveikais ir jaustis gerai, teikiant kokybiškas farmacines paslaugas. Jei ir Jums artimas šis siekis, kviečiame prisijungti prie mūsų gausios darbuotojų komandos.