Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

JAUNESNYSIS MARKETINGO SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės:

  • Elektroninės ir mažmeninės prekybos akcijos planų vykdymas, prekių sąrašų sukėlimas į sistemas, akcijų paleidimas, banerių priskyrimas;
  • Komunikacijos priemonių adaptavimo darbai;
  • Informacijos apie akcijas dėliojimas bendrame marketingo plane;
  • Elektroninio puslapio bei mobiliosios aplikacijos pranešimų planavimas ir siuntimas, ataskaitų pateikimas;
  • Priskirtų projektų priežiūra ir administravimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (marketingo srityje būtų privalumas);
  • Labai geri anglų bei rusų kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu;
  • Puikūs kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office);
  • Loginis mąstymas, atidumas, savarankiškumas;
  • Iniciatyvumas, orientacija į rezultatą.

Mūsų klientas jums siūlo:

  • Darbą rinkos lyderio įmonėje, prisidedant prie didelio tarptautinio projekto;
  • Draugišką bei profesionalią komandą, kuri labai laukia prisijungiant!
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – viena iš elektroninės komercijos rinkos lyderių Baltijos šalyse. Jeigu Jūs siekiate iššūkių, norite dirbti kartu su savo srities profesionalais ir atitinkate keliamus reikalavimus – kviečiame prisijungti. Šiuo metu įmonė ieško naujo komandos nario – jaunesniojo marketingo specialisto (-ės)!

Daugiau informacijos rasite