Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
INHUS
More about company »

Jaunesnysis (-oji) teisininkas (-ė)

Nuo 1655 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - INHUS

Darbo pobūdis

Įmonių veiklai reikalingų sutarčių rengimas, derinimas, teisinis vertinimas;
Pretenzijų, skundų rengimas, atsakymų rengimas ir peržiūra;
Kreditorinių reikalavimų rengimas, debitorių priežiūra, procesinių dokumentų rengimas;
Asmens duomenų apsaugos klausimų priežiūra ir/arba sprendimas;
Raštų, įsakymų, įmonių vidaus teisinių dokumentų ir/arba vidaus tvarkų rengimas ir peržiūra;
Kitos tiesioginės vadovės skirtos užduotys.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
Ne mažesnė kaip 2 m. teisinio darbo patirtis. Statybos, projektavimo, komercinės teisės srityse - privalumas;
LR teisės aktų, reglamentuojančių statybos, projektavimo, rangos veiklą, civilinės teisės išmanymas ir gebėjimas taikyti kasdieninėje veikloje;
Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Raštvedybos išmanymas, sklandus minčių dėstymas;
Atidumas, kruopštumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

Bazinį mėnesinį darbo užmokestį nuo 1655 Eur.;
Darbą ir patirtį didelėje tarptautiniu lygiu dirbančioje įmonių grupėje;
Profesinį tobulėjimą ir kvalifikacijos tobulinimą, vidinius ir išorės mokymus;
Darbo užmokestį, atitinkantį turimą kompetenciją;
Darbą moderniame pastate, nemokamą parkavimą, darbo laiką suderinamą su spūstimis;
Dalinai dotuojamus pietus įmonės valgykloje, nemokamą sporto salės lankymą prieš arba/ir po darbo ofiso patalpose.

Atlyginimas

Nuo 1655 €/mėn. neatskaičius mokesčių
INHUS

INHUS

INHUS Group įmonių grupei priklausančios įmonės vykdo statinių konstrukcijų projektavimo, gamybos, pristatymo ir montavimo darbus, prisiimdamos atsakomybę už tokių projektų tinkamą įgyvendinimą. Visus savo projektus įgyvendiname BIM pagrindu, nuolat tobuliname procesus naudodami LEAN mąstymą bei įrankius. Dirbame su stambiausiomis Lietuvos, Skandinavijos statybų kompanijomis bei nekilnojamojo turto vystytojais.