Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Telenordi“

Jaunesnysis pardavimų telefonu vadybininkas

790-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Telenordi“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su privačias ar verslo klientais;
  • Iškeltų pardavimo tikslų siekimas;
  • Klientų poreikių aiškinimasis;
  • Klientų duomenų bazės administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis pardavimų srityje;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Geri derybų bei bendravimo įgūdžiai;
  • Pasitikėjimas savimi;
  • Turėti energijos bombą viduje;
  • Būti atviras pokyčiams bei naujovėms;
  • Geras ir optimistiškas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Nemokami užkandžiai

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • Draugiškas, ambicingas ir jaunatviškas kolektyvas;
  • Naujas ofisas Panevėžio miesto centre;
  • Laiku mokamas atlyginimas;
  • Visos socialinės garantijos;
  • Standartinis darbo laiko grafikas;
  • Visos darbui reikalingas priemonės.

Atlyginimas

790-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Telenordi" įsteigta 2009 m., yra vienas iš Lietuvos rinkos lyderių kontaktų centro paslaugų srityje. Šiuo metu turime virš 70 darbuotojų, kurie stengiasi prisidėti prie geresnio mūsų klientų aptarnavimo, pardavimų telefonu. Turime daug perspektyvių klientų, puikią reputaciją darbo rinkoje.

Mūsų VIZIJA: Siekiame tapti pirmo pasirinkimo, turinčiu daugiausia Lietuvoje patenkintų klientų ir darbuotojų, pažangiu kontaktų centru.

Mūsų MISIJA: Vadovaujantis vertybėmis suteikiame malonią ir profesionalią kontakto patirtį. Nes musm rūpi padėti...

Mūsų VERTYBĖS: Man rūpi; Bendradarbiauju; Prisiimu atsakomybę; Atviras naujovėms. Vertybių pagalba mes judame pirmyn, planuojame ir kuriame savo ateitį.

Kviečiame apsilankyti mūsų interneto svetainėje:
informacija apie UAB „Telenordi“
2826 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.