Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

JAUNESNYSIS PHP PROGRAMUOTOJAS (-A)

Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Svetainių kūrimas su programa „Wordpress“.

Reikalavimai

  • 1 metų darbo patirtis su programa “Wordpress”;
  • PHP / MYSQL / HTML / CSS / Javascript įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su „Symfony“ arba „Laravel“ karkasais būtų privalumas;
  • Darbo patirtis su „Wordpress woocommerse“, „Opencart“, „Prestashop“ būtų privalumas;
  • Orientacija į darbo kokybę, smulkmeniškumas, dėmesys detalėms;
  • Noras tobulėti, smalsumas naujoms technologijoms bei atsakingas požiūris į darbą, komandą ir projektus.

Mūsų klientas siūlo

  • Darbą su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvos rinkoje;
  • Motyvuotą ir profesionalią komandą, kuri laukia Jūsų prisijungiant;
  • Mokymus bei konferencijas žinioms plėsti;
  • Konkurencingą atlygį bei priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – interneto technologijų ir rinkodaros sprendimų įmonė, šiuo metu plečianti savo komandą ir kviečianti prisijungti – PHP programuotoją Vilniuje!

Daugiau informacijos rasite talentlab.lt