Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab

JAUNESNYSIS PPC SPECIALISTAS (-Ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Skaitmeninių kampanijų paleidimas.
  • Skaitmeninių kampanijų periodinis stebėjimas.
  • Periodinių ataskaitų ruošimas.
  • Pirminių įžvalgų teikimas remiantis paruoštomis ataskaitomis.

Reikalavimai pozicijai

  • Paskutiniųjų matematikos ar komunikacijos studijų studentas (-ė).
  • Geri darbo MS Excel įgūdžiai.
  • Patirtis su Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads būtų privalumas.
  • Atsakingumas, atidumas, dėmesys detalėms.
  • Analitiškumas ir noras greitai mokytis.

Mūsų klientė siūlo

  • Darbą su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvos rinkoje.
  • Motyvuotą ir profesionalią komandą, iš kurios galima greitai ir daug išmokti.
  • Profesinio augimo galimybes.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – interneto technologijų ir rinkodaros sprendimų įmonė, šiuo metu plečianti savo komandą ir kviečianti prisijungti naują komandos narį Vilniuje!