Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Novaturas“

JAUNESNYSIS PRODUKTO VYSTYMO VADYBININKAS (-Ė)

1000-1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „Novaturas“

Ieškome jaunesniojo produkto vystymo vadybininko (-ės)!

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ kviečia prie komandos prisijungti jaunesnįjį produkto vystymo vadybininką (-ę).

Kodėl Tu?
  • Tau patinka bendravimas ir derybos.
  • Tave giria už strateginį, analitinį mąstymą ir žingeidumą.
  • Esi organizuotas ir atidus detalėms.
  • Esi žodžio žmogus, kas pasakyta, tas bus ir padaryta.
  • Rezultatas yra didžiausia Tavo motyvacija.

Kodėl Mes?
  • Esame didžiausi savo produktų krepšeliu, pervežtų turistų skaičiumi bei pardavimais, tačiau tikrasis mūsų didumas slypi ambicijoje sukurti gyvenimo kelionės patirtį kiekvienam mūsų klientui.
  • Per pandemiją išgyvenome vieną didžiausių krizių, tapome dar stipresniais ir išmintingesniais ir norime keistis ir augti kartu su dinamiška rinka bei besikeičiančiu vartotoju.
  • Kelionės yra mūsų aistra ir mūsų duona. Žinome, ką darome. Taip pat žinome, kad mūsų sėkmė slypi stiprioje ir ambicingoje komandoje. O kokios komandos nariu nori tapti Tu?

Darbo pobūdis
  • Pagalba produkto vystymo vadybininkui formuojant poilsinių kelionių produkto asortimentą ir tolimesnė jo priežiūra.
  • Techninių užduočių įgyvendinimas.
  • Bendradarbiavimas ir derybos su esamais partneriais.
  • Įsipareigojimų partneriams priežiūra ir kontrolė.
  • Veiklos rodiklių sekimas ir atsakomybė už rezultatą.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Sėkminga 1-2 metų darbo patirtis (pageidautina produkto vadybos, pirkimų, pardavimų srityse)
  • Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios (žodžių ir raštu).
  • Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas.
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office)
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai
  • Analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą
  • Tikslumas, atidumas ir atsakingumas

Mes jums siūlome

  • Visos dienos darbas produkto vystymo skyriuje Vilniuje arba Kaune.
  • Vertikalios ir horizontalios karjeros galimybės.
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto): nuo 1000 € iki 1250 € ir priedai už tikslų pasiekimą.
  • Papildomų naudų paketas.
  • Lengvatinės kelionių įsigijimo sąlygos.
  • Mokymai ir kvalifikacijos kėlimo kursai bei renginiai.

Atlyginimas

1000-1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

AB „Novaturas" – didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse – buvo įkurta 1999 metais. Sukaupę didžiausią patirtį Lietuvoje, sėkmingai pritaikę ją Latvijos ir Estijos rinkose, AB „Novaturas" esame profesionalus ir novatoriškas šio regiono rinkos lyderis.
informacija apie AB „Novaturas“
2358 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
111
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1263 €
25% uždirba 1263-1705 €
25% uždirba 1705-2191 €
25% uždirba nuo 2191 €