Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Elsis PRO“

JAUNESNYSIS PROGRAMUOTOJAS (-A) (SQL)

1000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Elsis PRO“

Siūlomo darbo pobūdis:

Informacinių sistemų komponentų projektavimas ir programavimas.
Su mumis:
Programuosi įmonės kuriamą ir plėtojamą programinę įrangą, identifikuosi ir taisysi klaidas, aktyviai dalyvausi programinės įrangos kūrimo procese, glaudžiai bendradarbiaujant su projekto įgyvendinimo komanda.

Mūsų lūkesčiai Tau:

  • Aukštasis universitetinis arba atitinkamos srities profesinis išsilavinimas IT srityje. Svarstomos ir 3-4 kurso studentų kandidatūros;
  • Praktiniai SQL programavimo įgūdžiai (pademonstruojama duomenų bazių kūrimo, procedūrų programavimo patirtis);
  • Programinės įrangos kūrimo proceso supratimas;
  • Geras anglų k. mokėjimas;
  • Kruopštumas, atidumas, orientacija į rezultatą, geri komunikaciniai gebėjimai;
  • Noras tobulėti, nuolatos kelti kvalifikaciją.

Mūsų pasiūlymai ir naudos:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Mišrus darbo modelis (nuotolinis / ofise) Laisvadieniai dėl trumpalaikės ligos, ir pan. Smagios ir įtraukiančios bendros įmonės kolektyvo veiklos, tradicinės ir komandos formavimo šventės

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Žaidimų konsolės Dušas Puiki aplinka tvirtai karjeros pradžiai IT srityje

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai Saviugdos lėšų krepšelis, platus online kursų pasirinkimas įmonės paskyroje

Atlyginimas

1000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Įmonė siūlo dinamiškai augantį darbo užmokestį, kylant kvalifikacijai.
UAB „Elsis PRO“

UAB „Elsis PRO“

UAB „Elsis PRO“ yra informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovė, priklausiusi įmonių grupei „Elsis“. Įkurta 2004 metais ji perėmė „Elsis“ projektavimo-programavimo padalinio patirtį ir specialistus. 2021 metų spalio 22 dieną pabaigtas sandoris, kuriuo „Elsis PRO“ prisijungė prie IT infrastruktūros ir programavimo grupės „Novian“, tokiu būdu praplečiant tiek „Elsis PRO“, tiek „Novian“ grupės galimybes Lietuvos ir tarptautinėse rinkose.
Bendrovėje dirba virš 40 aukštos kvalifikacijos specialistų: projektų vadovų, sistemų analitikų, projektuotojų, programuotojų, kokybės inžinierių. 2020 metais „Elsis PRO“ atliko programavimo darbų daugiau kaip už 2,5 mln. eurų.
Mūsų misija – profesionalus programinės įrangos kūrimas pagal užsakovo reikalavimus, pradedant pradinės idėjos suformulavimu, reikalavimų analize, projektavimu, kūrimu, testavimu, ir baigiant įdiegimu, vartotojų mokymais ir palaikymu. Mūsų vizija ir tikslas – patenkinti visus specifinius klientų poreikius informacinėms sistemoms ir programiniams produktams, siūlant pažangius, naujausiomis technologijomis paremtus sprendimus.
Per daugiau nei 15 veiklos metų mūsų įmonė sukaupė didžiulę patirtį vykdydama valstybinius bei privataus verslo užsakymus, tame tarpe ir užsienio šalyse. Jau kelis metus vykdydama intensyvią inovacijų plėtrą vykdo tiriamuosius ir prototipų kūrimo projektus aviacijos, gynybos ir kosmoso srityse, pritaikant didžiųjų duomenų analitikos, mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto sprendinius.
„Elsis PRO“ laikosi tarptautinių standartų reikalavimų. Įmonėje įdiegta ir sertifikuota integruota kokybės (ISO 9001:2015) ir informacijos saugumo valdymo (ISO/IEC 27001:2013) vadybos sistema.
informacija apie UAB „Elsis PRO“
3172 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2279 €
25% uždirba 2279-3306 €
25% uždirba 3306-3915 €
25% uždirba nuo 3915 €