Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „INK IDEA“

Projektų vadovas

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „INK IDEA“

Darbo pobūdis

  • Darbas su įmonės klientais, bei naujų pritraukimas;
  • Pilna atsakomybė už projektus, bei jų įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Nuolatinė komunikacija su gamybos skyriumi;
  • Įmonės reprezentavimas;
  • Nuolatinė progų ir gerų idėjų paieška;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis dirbant su reklamos gamybiniais projektais;
  • Patirtis dirbant su didelės apimties projektais;
  • Spaudos rinkos išmanymas;
  • Derybiniai, bei pardavimų įgūdžiai;
  • Atidumas detalėms, atsparumas stresui;
  • Anglų / rusų kalbos įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, orientaciją į rezultatą, iniciatyva;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus;
  • Darbą jaunoje, draugiškoje, bei profesionalioje komandoje;
  • Kūrybišką, aktyvų ir įdomų darbą;
  • Laisvę generuoti naujas idėjas ir jas įgyvendinti;
  • Neformalią darbo aplinką;
  • Stalo futbolą, tenisą, bei komandos tradicijas kaip penktadienio pietūs, bei išvykos.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB INK IDEA – gamybinė reklamos agentūra, kuri veikia nuo 2009 metų, ir kurios veiklos sritys apima:
  • Parodų stendų projektavimas, gamyba ir montavimas Lietuvoje ir kitose Europos šalyse;
  • Renginių dekoro projektavimas, gamyba ir montavimas;
  • Reklama ant transporto;
  • Biurų ir viešųjų erdvių dekoro dizainas, gamyba ir montavimas;
  • POSM gamyba;
  • Prekybinių stendų projektavimas ir gamyba;
  • Grafinis dizainas;
  • Kiti nestandartiniai projektai;
informacija apie UAB „INK IDEA“
2426 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.