Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“

Jaunesnysis sistemų administratorius (-ė)

800-1250 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“

Darbo pobūdis

  • Interneto ir fiksuoto ryšio telefonijos sprendimų projektavimas ir įgyvendinimas;
  • Telekomunikacijų sistemų priežiūra ir administravimas;
  • Telekomunikacinės įrangos (VOIP, TDM, Serverių) konfigūravimas;
  • Unix sistemų priežiūra ir administravimas.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, nuoseklumas, darbštumas, noras tobulėti;
  • Darbo Unix sistemose patirtis būtina;
  • Anglų kalbos žinios;
  • TDM/VOIP technologijų žinios būtų privalumas;
  • TCP/IP tinklo technologijų išmanymas būtų privalumas;
  • Programavimo žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Kviečiame į profesionalų kolektyvą, dirbantį ne vienerius metus kartu. Siūlome įdomų darbą vienoje perspektyviausių verslo sričių ir reikšmingus projektus. Manome, kad įvertinsite smagias komandos tradicijas, subalansuotą darbo krūvį, galimybę savarankiškai planuoti savo darbą; ilgalaikę karjerą ir sąžiningą finansinio atlygio sistemą. Mes didžiuojamės savo pasiekimais, tikimės – didžiuositės ir Jūs!
O Jūsų asmens duomenų saugumu ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atlyginimas

800-1250 €/mėn. į rankas
Atlygis priklauso nuo Jūsų darbo patirties ir kompetencijos

UAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" (NTT) - informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, jau 18 metų teikianti interneto, televizijos bei telefono ryšio paslaugas verslui ir gyventojams. Sėkmingai diegiame pažangiausius telekomunikacijų tinklus, vystome naujus technologinius sprendimus, projektuojame ir konsultuojame, padedame klientams pasirinkti tinkamiausias paslaugas. Įgyvendiname kokybiškus bei inovatyvius ryšio sprendimus kiekvienam. Rūpinamės Jūsų ryšių komfortu. Mumis pasitiki daugiau, nei 20 000 paslaugų vartotojų, kuriuos pasiekiame tiesiogiai ir per savo partnerius. Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje
informacija apie UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“
2215 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1399 €
25% uždirba 1399-1957 €
25% uždirba 1957-2609 €
25% uždirba nuo 2609 €