Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sanitex"
More about company »

Jaunesnysis svarbių klientų vadybininkas (-ė) (Darbas su Procter&Gamble gamintojo prekėmis)

Kaunas - UAB "Sanitex"

Darbo pobūdis

  • Optimalaus klientams parduodamo asortimento sudarymas;
  • Naujų produktų įvedimas;
  • Esamų produktų pardavimų analizavimas ir skatinimas;
  • Pardavimo skatinimo akcijų inicijavimas;
  • Dalinis pardavimo apimčių ir biudžetų planavimas bei sekimas;
  • Pastovus gerų santykių su klientais palaikymas;
  • Pagalba skyriaus komandai, administraciniai darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis dirbant pardavimų srityje su verslo klientais B2B - privalumas;
  • Geri darbo Excel įgūdžiai;
  • Pagrindinių ekonominių ir finansinių rodiklių skaičiavimo įgūdžiai;
  • Labai geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Sklandi anglų kalba;
  • Organizuotumas, savarankiškumas, atsakingumas;
  • Reprezentatyvumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką bei atsakingą darbą su viena didžiausių ne maisto produktų gamintoja - Procter & Gamble;
  • Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos ir karjeros galimybes;
  • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.
Įmonėje vid. atlyginimas 988€
22% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)