Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LIŪTUKAS" IR KO
More about company »

Jaunesnysis technologas (-ė)

Kaunas - UAB "LIŪTUKAS" IR KO

Darbo pobūdis

Prisijungus prie mūsų komandos Jums bus patikėtos šios užduotys:
  • Gaminamos produkcijos atitikimo normoms kontrolė (gaminių išeigų, įdarų svorių kontrolė bei registravimas);
  • Maisto saugos ir kokybės sistemos registrų pildymo kontrolė;
  • Referencinių pavyzdžių saugojimas, degustacijų rengimas, pavyzdžių užsakovams surinkimas;
  • Higienos ir sanitarijos stebėsena bei kontrolė;
  • Gamybinių procesų validacija ir SVT kontrolė;
  • Gamybos darbuotojų konsultavimas bei mokymas maisto saugos ir kokybės klausimais;
  • Integruotos maisto saugos ir kokybės sistemos dokumentacijos rengimas bei pildymas, asistavimas išorės auditų metu;
  • Technologinio proceso laikymosi kontrolė.

Reikalavimai

Tikimės, jog Jūs:
  • Turite aukštąjį išsilavinimą maisto technologijų ar maisto saugos srityje;
  • Turite darbo patirties vykdant analogiškas ar panašias užduotis maisto pramonės įmonėje;
  • Esate pasirengęs mokytis iš kompetetingų kolegų bei dalintis savo žiniomis bei darbine patirtimi;
  • Galite bendrauti anglų kalba raštu bei žodžiu;
  • Esate komunikabilus ir iniciatyvus komandos narys, atsakingai žiūrintis į kiekvieną atliekamą užduotį.

Mes jums siūlome

  • Galimybę įgyti naujos patirties bei gilinti profesines žinias;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Patrauktų atlyginimą, kuris didės adekvačiai Jūsų kvalifikacijai bei atsakomybėms.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Šaldytų kulinarinių pusgaminių gamybos pradininkė ir lyderė Lietuvoje, sėkmingai veiklą vykdanti jau daugiau nei 25 metus, nuolat besiplečianti ir modernėjanti.

Įmonės sėkmės paslaptis – siekis gaminti ir vartotojams pateikti tik natūralius, greitai paruošiamus, aukščiausios kokybės, išskirtinius produktus.
Informacija apie UAB "LIŪTUKAS" IR KO
1129 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
102
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 793 €
25% uždirba 793-949 €
25% uždirba 949-1387 €
25% uždirba nuo 1387 €
Vadovas: Valdemara Rita Kazlauskienė