EVERWEST, UAB

Jaunesnysis vadybininkas / Jaunesnioji vadybininkė (darbas rusų kalba)

Vilnius - EVERWEST, UAB

Job description

Darbas didelėje, tarptautinį pripažinimą pelniusioje logistikos kompanijoje kupinas iššūkių ir karjeros galimybių! Mes siekiame tobulumo kiekviename žingsnyje, esame motyvuoti ir pasiryžę pasiekti geriausių rezultatų.

Kviečiame prisijungti prie mūsų veržlios pardavimų komandos! Меs tikimės, kad tau yra svarbus kiekvienas klientas ir kad esi motyvuotas (-a) ir pasiryžęs (-usi) pasiekti geriausių rezultatų.

Darbo pobūdis:

  • Skyriaus dokumentacijos administravimas (transporto priemonių, apskaitos ir kitų dokumentų tvarkymas)
  • Bendravimas su klientais telefonu ir el. paštu
  • Santykių su esamais įmonės klientais palaikymas ir kokybiškas jų aptarnavimas
  • Bendradarbiavimas su kolegomis ir klientais, sprendžiant situacijas, kylančias krovinių transportavimo metu
  • Ataskaitų ruošimas
  • Darbas su įmonės vidinėmis ir klientų sistemomis

Reikalavimai:

  • Klientų aptarnavimo ar administracinio darbo patirtis
  • Kruopštumas, atidumas detalėms, geri laiko planavimo įgūdžiai, savarankiškumas ir iniciatyvumas
  • Geros rusų kalbos žinios raštu ir žodžiu. Anglų kalbos žinios yra privalumas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word) ir patirtis dirbant su verslo valdymo sistemomis
  • Probleminių situacijų sprendimas, gebėjimas tai daryti savarankiškai
  • Klientų aptarnavimo arba logistikos patirtis būtų privalumas

Įmonė siūlo:

  • Čia puikios galimybės įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
  • Siūlome karjerą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje!
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto) nuo 1056 iki 1500 €. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

„Everwest“ yra 27 metų krovinių pervežimo patirtį turinti, daugiau nei 2400 nuosavų vilkikų parką valdanti transporto įmonė, paslaugas koncentruojanti Rytų šalių ir Azijos rinkose. Kartu su daugiau nei 6000 darbuotojų komanda „Everwest nuolat plečia veiklą naujose rinkose, diegdama modernius ir tvarius sprendimus bei stiprindama savo lyderystę individualių, į klientą orientuotų logistikos paslaugų srityje. Everwest paslaugas renkasi visame pasaulyje žinomi prekės ženklai.