Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
DEH
More about company »

Jaunesnysis veiklos vadovas/Junior operation manager

900–1150 Eur
Vilnius - DEH

Koks darbas?

Tarptautinė įmonė ieško naujo komandos nario. Mes ieškome tavęs - nebijančio iššūkių, naujovių ir įvairovės.
Apie įmonę:
„Den Extra Hand“ APS yra įmonė, kuri vykdo veiklą Danijoje ir yra viena iš lyderiaujančių distribucijos srityje. Pristato spaudą: laikraščius, laiškus, siuntinius privatiems asmenims ir įmonėms visoje FYN saloje. Pristato apie 10.000 spaudos gaminių per naktį.
Daugiau informacijos

Ieškome naujo kolegos/komandos nario, kuriam tektų šios atsakomybės:
Administruoti mūsų įmonės sistemą (programoje vykdyti 45 darbuotojų apskaitą, atnaujinimą ir t.t.);
Administruoti įmonės facebook puslapį (postų įkėlimas, atnaujinimas);
Administruoti įmonės intranetą;
Vykdyti įmonės darbuotojų atrankas (prezentacijas, naudojant vaizdines priemones);
Raštvedybos darbai - atnaujinant įmonės mokomąsias bei informacinius dokumentus;
Įmonės dokumentų ruošimas, registravimas, paskirstymas ir tvarkymas;
Pagalba vadovui ir jo pavestų užduočių vykdymas;
Mokėjimas dirbti komandoje.

Reikalavimai:

Iš tavęs tikimės:
Vairuotojo pažymėjimo;
Anglų kalbos žinojimo – kalbamoji, supratimas ir raštu;
Patirties registruojant įmonės dokumentus, sistemizuojant informaciją ir rengiant ataskaitas;
Savarankiškumo, kruopštumo ir organizacinių gebėjimų, bei greitos orientacijos;
Teigiamos ir draugiškos asmenybės įvairiausiose situacijose.

Atsižvelgiame, jei tu gali:
Kalbėti bei rašyti Danų kalba;
Jei esate įgijęs komunikacijos ir bendradarbiavimo patirties (darbuotojai arba klientai) kitose darbovietėse;
Jei esi jaunas ir perspektyvus, didelė patirtis nėra pagrindinis kriterijus atsirenkant naują komandos narį.

Įmonė siūlo:

Darbą draugiškame kolektyve;
Puikią ir jaukią darbo vietą, su visais privalumais;
Laiku mokamą atlyginimą;
Darbo automobilį (Mini Clubman);
Po 2 mėn. bandomojo laikotarpio galimybę gauti bonusus už darbo rezultatus. Iki 250 eur;
Komandiruotės į Daniją.

Darbo laikas:
Nuo 08:30val. -17:00 val., darbo dienomis. Kartais, pagal numatytą grafiką, pagal būtinybę, būti pasiekiamam telefonu.

Atlyginimas:
900 eurų per mėnesį, atskaičius mokesčius.

Informacija apie atranką:
Siųskite savo CV iki birželio 26d. Darbo pradžia nuo liepos mėn.
Darbo pokalbiui kviesime pirmąją liepos savaitę.

Atlyginimas

900–1150 Eur atskaičius mokesčius
DEH

DEH

Danijos įmonė, kurios pagrindinė veikla – spaudos išvežiojimas.