UAB „Ivėjas“

Javascript programuotojas (-a)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ivėjas“

Darbo pobūdis

"Ivėjas" komanda ieško naujo komandos nario (-ės), kuris bus pasiruošęs prisidėti prie inovatyvių projektų kūrimo. Ieškome žmogaus, kuris turėtų oficialios darbo su React.js patirties arba žmogaus, kuris turi pakankamai noro ir užsidėgimo, kad turėdamas IT pagrindus greitai perprastų mūsų naudojamų technologijų niuansus.

Pas mus Jūs:

  • Kursite internetines platformas naudodami React;
  • Kursite mobiliasias programėles naudodami React Native;
  • Dirbsite prie sistemų serverinės dalies, parašytos naudojant Meteor.js;
  • Atliksite esamų internetinių bei mobilių projektų palaikymą bei modifikavimą;

Reikalavimai darbuotojui

  • Javascript žinios
  • React.js patirtis
  • Back-end Node.js karkasų naudojimo patirtis
  • Dizainų "karpymo" į kodą patirtis
  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba (žodžiu ir raštu)

Įmonė siūlo

  • Sudarome galimybes dirbti iš namų;
  • Lankstus darbo grafikas;
  • Draugiškas kolektyvas;

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Ivėjas" veiklą vykdo nuo 2014 metų. Didžioji dalis mūsų klientų - startup lygio įmonės iš centrinės Europos, kurioms kuriame internetinius ir mobilius sprendimus jų naujiems produktams.
Pagrindinė mūsų veiklos sritis - internetinių svetainių ir mobiliųjų programėlių kūrimas naudojant Javascript technologijas. Esame oficialus Meteor.js partneris ir paslaugų teikėjas.
informacija apie UAB „Ivėjas“
1999 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2018 m.