Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Infotransport"
More about company »

JUNIOR PHP PROGRAMUOTOJAS(-A) (FULL STACK)

600–1000 Eur
Vilnius - UAB "Infotransport"

Darbo pobūdis

Darbas su verslo valdymo sistema logistikos sektoriui;
Esamų projektų priežiūra / optimizavimas / vystymas;
Naujų modulių projektavimas ir programavimas.

Full Stack;
Programavime nenaudojame karkasų kaip Symfony, Laravel ar kt.

Reikalavimai

PHP, MySQL, JavaScript ir HTML pagrindai.

Mes jums siūlome

Kvalifikaciją atitinkantis atlyginimas;
Laisvė įgyvendinant idėjas ir lankstus darbo grafikas;
Galimybė tobulėti IT srityje pagal poreikius/norus;
Ofisas centre (Konstitucijos pr.)
Nemokami pietūs

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mes kuriame inovatyvius / Lietuvoje pirmaujančius verslo valdymo sprendimus transporto / logistikos sektoriui
Informacija apie UAB "Infotransport"
1039 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Linas Kulnys