Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HOSTINGER"
More about company »

Junior Web Designer

Kaunas - UAB "HOSTINGER"

Darbo pobūdis

Ieškome veržlaus ir talentingo jaunesniojo WEB Dizainerio norinčio pradėti savo karjerą tarptautinėje kompanijoje.

Mes tikimės, kad tu:

  • Domiesi naujausiomis dizaino tendencijomis ir esi kupinas idėjų.
  • Puikiai dirbi Photoshop;
  • Turi bazines HTML, CSS ir JavaScript žinias;
  • Nori būti savo srities profesionalas;
  • Turi vidinę motyvaciją ir norą tobulėti;

Mes tau siūlome:

  • Įdomų ir pilną iššūkių darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę derinti darbą su studijomis;
  • Geriausias galimybes profesiniam tobulėjimui;
  • Malonią darbo aplinką, šiuolaikišką ofisą ir daug kito gėrio.

www.behance.net/gallery//Hostinger-Global-Office

Susidomėjai? Tada atsiųsk savo CV: gabija hostinger.com

Atlyginimas

Derybų klausimas

At Hostinger, our main goal is to make ideas, brands, and businesses visible online. With a team made of real web hosting professionals, we provide top-notch web hosting services.

With more than 10 years of experience and over 29 million customers worldwide, we have crafted our services to empower everyone to establish an online presence effortlessly and without breaking the bank.

Our vision is to enable millions of people around the globe to unlock the power of the Internet by giving them tools to learn, create and grow online.

Read more about our company culture and join our amazing team!
www.slideshare.net/Hostinger/hostinger-company-culture-
Informacija apie UAB "HOSTINGER"
1610 €
Vid. atlyginimas bruto
(80% higher than LT average)
85
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arnas Stuopelis