Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Skaitmeninis jausmas"
More about company »

WEB projektų vadovas (-ė)

Vilnius - UAB "Skaitmeninis jausmas"

Darbo pobūdis

  • Klientų poreikių nustatymas, individualių sprendimų paieška ir projekto terminų nustatymas
  • WEB projektų valdymas: darbų delegavimas programuotojams, dizaineriams, biudžeto valdymas, darbų atlikimo terminų kontrolė, rezultatų pristatymas klientams
  • Testavimo darbų delegavimas ir kontrolė
  • Ilgalaikių ryšių su klientais vystymas ieškant geriausių WEB sprendimų jų verslui
  • Inovatyviausių WEB idėjų paieška seminaruose bei konferencijose

Reikalavimai

  • Sėkminga patirtis WEB projektų valdyme stambiems klientams
  • Puikios projektų biudžeto nustatymo ir valdymo žinios bei patirtis
  • Darbų delegavimo programuotojams ir dizaineriams, prioritetų paskirstymo ir projektinės komandos valdymo patirtis
  • Verslo procesų išmanymas
  • Puikūs planavimo įgūdžiai
  • Motyvacija gilintis į naujausias WEB tendencijas bei inovacijas
  • Geri prezentaciniai įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Darbą su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvoje
  • Motyvuotą ir profesionalią komandą, pasirengusią įgyvendinti aukščiausius tikslus
  • Mokymus, konferencijas
  • Karjeros galimybes
  • Motyvuojantį atlygį bei priedus

DigitalSense yra greitai auganti skaitmeninės komunikacijos agentūra, kuri dirba su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Daugiau informacijos apie mus www.digitalsense.lt
Informacija apie UAB "Skaitmeninis jausmas"
1202 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Sigitas Jonikas