Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Palangos vandenys“

Juristas (-ė)

Palanga - UAB „Palangos vandenys“

Darbo pobūdis

  • abonentų (vartotojų) skolų administravimas ir prevencija;
  • abonentų (vartotojų) pažeidimų administravimas;
  • bendrovės veiklai reikalingų sutarčių rengimas;
  • bendrovės interesų atstovavimas įvairiose valstybinės ir vietos valdžios institucijose ir santykiuose su trečiaisiais asmenimis;
  • bendrovės teisės aktų ir kitų vidinių dokumentų rengimas;
  • bendrovės darbuotojų konsultavimas teisiniais veiklos klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių įmonių veiklą, darbo teisinius santykius, viešųjų pirkimų teisinius santykius, civilinio proceso išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • mokėjimas apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, aiškiai ir tiksliai jas pateikti raštu ir žodžiu;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą, teikti pasiūlymus ir priimti sprendimus;
  • puikūs dalykinio bendravimo įgūdžiai, darbinės etikos žinios;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai – MS Office programų paketas arba jo atitikmuo;
  • puikios lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu;

  • įdomią, atsakingą poziciją vienoje iš didžiausių Palangoje bendrovių;
  • galimybę tiesiogiai prisidėti prie Bendrovės veiklos efektyvumo;
  • draugišką kolektyvą ir galimybę tobulėti.

informacija apie UAB „Palangos vandenys“
2027 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1539 €
25% uždirba 1539-1842 €
25% uždirba 1842-2226 €
25% uždirba nuo 2226 €