Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hotrema"
More about company »

Juristas(-ė)/ Sutarčių administratorius(-ė)

Mažeikiai - UAB "Hotrema"

Darbo pobūdis

  • Sutarčių su klientais, paslaugų tiekėjais administravimas ir ruošimas;
  • Sutarčių su automobilių ir apgyvendinimo nuomos paslaugų tiekėjais administravimas, ruošimas ir kontrolė;
  • Draudiminių įvykių, žalų bei pažeidimų administravimas (eismo įvykiai, depozitai, materialiniai nuostoliai);
  • Vidinių įmonės transporto naudojimo taisyklių kontrolė;
  • Duomenų kaupimas, sisteminimas, analizė, rengimas, archyvavimas;
  • Aukščiau išvardintų procesų laikymosi užtikrinimas ir monitoringas;
  • Kiti organizaciniai/administraciniai darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (teisinis/viešojo administravimo išsilavinimas būtų privalumas);
  • Analogiško darbo patirtis (pageidautina ne mažiau kaip 2 metai);
  • Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Geros raštvedybos žinios;
  • Geri darbo su Microsoft Excel ir kitomis Office programomis įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas;
  • Gebėjimas paskirstyti dėmesį ir prioritetus, bei greitai susisteminti ir apdoroti informaciją;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį konkurencingą darbo užmokestį;
  • Darbą vienoje iš lyderiaujančių kompanijų;
  • Galimybę dirbti su savo srities profesionalais ir kartu siekti ambicingų įmonės tikslų;
  • Asmenines tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką ir linksmą kolektyvą.

UAB Hotrema – Baltijos šalių lyderė izoliacijos ir pastolių srityje, gebanti savarankiškai ir kokybiškai atlikti darbus bet kurioje pasaulio šalyje.
Dirbame ES bei Skandinavijos šalyse, šiuo metu turime projektų Lietuvoje, Švedijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje, Maltoje ir Danijoje.
Informacija apie UAB "Hotrema"
901 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
190
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Nerijus Baužys