Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Trans Service“

Jūrų (importas / eksportas) transporto vadybininkas (-ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Baltic Trans Service“

Darbo pobūdis

Bendradarbiavimas su klientais, vežėjais, užsakymų priėmimas ir teikimas.

Bendravimas su užsienio partneriais.

Galimų problemų identifikavimas, bei jų sprendimas.

Vežimo dokumentų administravimas, informacijos suvedimas į kompiuterines sistemas.

Reikalavimai

Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas, privalumai - patirtis transporto logistikos sektoriuje, ypatingai gabenamų jūrų transporto srityje.

Geras anglų kalbos žinojimas, privalumas rusų kalbų žinios.

Sugebėjimas greitai orientuotis situacijose.

Savarankiškumas, atsakingumas, orientavimasis į rezultatą.

Mes jums siūlome

Konkurencingą darbo užmokestį nuo 1000 - 1500 eur + priedai už darbo rezultatus.

Galimybę dirbti su jau pripažintais rinkoje produktais bei prisidėti prie naujų kūrimo.

Profesionalią ir tikslo siekiančią komandą.

Priedų sistemą už darbo rezultatus.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Jūrų transportas:

Dalinių (less container load) ir pilnų (full container load) krovinių transportavimo paslaugas įvairiomis pasaulio kryptimis.
Pilni kroviniai gabenami visų tipų jūriniais konteineriais įvairiomis pasaulio kryptimis (importas / eksportas)

Geležinkelių transportas:

Dalinių (LCL) ir pilnų (FCL) krovinių gabenimas nuo durų iki durų į ir iš Kinijo.

Avia transportas:

Siūlome krovinių gavenimo paslaugas į ir iš Azijos bei Amerikos tiesioginiais skrydžiais ir ir kombinuotu transportu (oras + žemė)
informacija apie UAB „Baltic Trans Service“
1018 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.