UAB „Baltic Trans Service“

JŪROS TRANSPORTO VADYBININKAS (-ė) PARDAVĖJAS ( FCL KONTEINERIŲ IMPORTAS / EKSPORTAS )

1700-2500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Baltic Trans Service“

Darbo pobūdis

  • Bendradarbiavimas su esamais klientais, laivybinėmis linijomis, agetnais;
  • Kainų skaičiavimas klientams.
  • Pilnų konteinerių (FCL) transporto organizavimas juros transportu (IMPORTAS / EKSPORTAS);
  • Klientų paieška;
  • Bendravimas su užsienio partneriais;
  • Rinkos analizę, pardavimų organizavimą, tikslų vykdymą;
  • Nestandartinių situacijų sprendimas, atsižvelgiant į kliento poreikius;

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis transporto logistikos srityje (jūros, geležinkelių ar oro transportu būtų didelis
privalumas) ;
  • Importo, eksporto procesų išmanymas;
  • Sugebėjimas greitai orientuotis situacijose
  • Geros anglų kalbos žinios (rusų k. privalumas);
  • Savarankiškumas, atsakingumas, orientavimasis į rezultatą.

Įmonė siūlo

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
  • Galimybę dirbti su jau pripažintais rinkoje produktais bei prisidėti prie naujų kūrimo;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Profesionalią ir tikslo siekiančią komandą;
  • Dirbti įdomų bei dinamišką, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
  • Priedų sistemą už darbo rezultatus.

Atlyginimas

1700-2500 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį bei kompetenciją.

Klaipėdoje įsikūrusi logistikos bendrovė UAB "Baltic Trans Service" ieško komandos pastiprinimo.

Mes siūlome:

Jūrų transporto paslaugas - dalinių (LCL) ir pilnų (FCL) krovinių transportavimo paslaugas įvairiomis pasaulio kryptimis. (importas / eksportas)
Geležinkelių transporto paslaugas - dalinių (LCL) ir pilnų (FCL) krovinių gabenimas nuo durų iki durų į/iš Kinijos.
Avia transporto paslaugas - krovinių gabenimas į/iš Azijos bei Amerikos tiesioginiais skrydžiais ir kombinuotu transportu (oras + žemė).

Prisijunk prie mūsų ir padėk mums augti!

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
informacija apie UAB „Baltic Trans Service“
2247 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.