Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Juvelyras

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Papuošalų gamyba, rankų darbas;
Juvelyrinis gaminių apdirbimas, šlifavimas, klijavimas, išbaigimas, surinkimas;
Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir terminus.

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą, sąžiningumas, darbštumas, kruopštumas;
Atidumas, kantrumas, tvarkingumas, punktualumas, organizuotumas, imlumas;
Kūrybingumas ir meilė darbui.
Motyvacija ir iniciatyvumas;
Pozityvumas, energingumas;
Geranoriškumas ir lankstumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, dinamišką ir asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą;
Galimybę tobulėti ir realizuoti savo gebėjimus
Galimybę plėsti kvalifikaciją
Kompetencijas atitinkantį ir laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas ir premijas nuo indėlio į kompanijos pasiekimus;
Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
Draugišką kolektyvą ir draugišką darbinę aplinką.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
CVB client

Žinoma Danijos juvelyrikos įmonė, įkurta 1973 m. turinti parduotuves Skandinavijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir kitose šalyse, gamina aukščiausios kokybės, savita stilistika pasižyminčius, išskirtinius juvelyrikos kūrinius. Lietuvoje įmonė atidaro dirbtuves kurioms ieško juvelyrų pastoviam darbui.