Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento Tęstinių priemonių administravimo skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Darbo pobūdis

  • Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento (toliau – Departamentas) Tęstinių priemonių administravimo skyriaus (toliau – Skyriaus) vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 12
  • Skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė skirta įgyvendinti Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones (koordinuoti ir kontroliuoti Departamento teritorinių paramos administravimo skyrių veiklą).

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • koordinuoja ir kontroliuoja Departamento teritorinių paramos administravimo skyrių veiklą;
  • pagal kompetenciją teikia informaciją Departamento teritoriniams paramos administravimo skyriams;
  • pagal kompetenciją konsultuoja paramos gavimo klausimais;
  • pagal kompetenciją teikia pasiūlymus ir informaciją Žemės ūkio ministerijai dėl Lietuvos Respublikos teisės aktų rengimo, galiojančių teisės aktų pakeitimo, papildymo ar panaikinimo;
  • pagal kompetenciją rengia informaciją Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Agentūra) interneto svetainei, esant poreikiui ją atnaujina;
  • esant reikalui ir nesant galimybės pasinaudoti esamomis valstybės institucijų duomenų bazėmis ir registrais, kreipiasi į įvairias institucijas, organizacijas ar kitus asmenis dėl papildomų duomenų ir dokumentų;
  • kaupia ir sistemina informaciją, tvarko statistinius duomenis, susijusius su paramos administravimu;
  • pagal Skyriaus kompetenciją palaiko ryšius su atitinkamo lygio pareigūnais tarptautinėse organizacijose, nacionalinėse ir užsienio valstybių institucijose, bendradarbiauja su kitais Agentūros struktūriniais padaliniais, pagal kompetenciją teikia jiems informaciją;
  • dalyvauja Agentūros ar kitų institucijų organizuojamuose pasitarimuose, posėdžiuose ir komisijų veikloje;
  • pagal Skyriaus kompetenciją dalyvauja rengiant Agentūros ir kitų institucijų teisės aktų projektus;
  • pagal Skyriaus kompetenciją dalyvauja nagrinėjant piliečių, kitų asmenų, įstaigų ir institucijų pateiktus prašymus, paklausimus, pareiškimus ir skundus bei rengiant atsakymus į juos;
  • vykdo kitus su Skyriaus funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio Departamento vadovybės, Skyriaus vedėjo pavedimus, kad būtų pasiekti Agentūros strateginiai tikslai.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • turėti dokumentų valdymo darbo patirties;
  • gerai išmanyti Lietuvos Respublikos (toliau – LR) Konstituciją, LR įstatymus, LR Vyriausybės nutarimus, LR žemės ūkio ministro įsakymus, LR ir Europos Sąjungos (toliau – ES) teisės aktus, reglamentuojančius valstybės ir ES lėšų tvarkymą;
  • mokėti dirbti „Microsoft Office“ programiniu paketu;
  • išmanyti dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisykles;
  • mokėti valdyti informaciją, ją kaupti, sisteminti, apibendrinti bei rengti išvadas.
CVB client

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

daugiau info vtd.lt