IĮ K.Mickevičiaus leidykla „Briedis“

Kalbos redaktorius (-ė)

Vilnius - IĮ K.Mickevičiaus leidykla „Briedis“

Darbo pobūdis

  • Tekstų redagavimas, korektūros skaitymas;
  • Verstinių tekstų tikrinimas originalo prasmės, kalbos, terminijos požiūriu;
  • Darbuotojų konsultavimas kalbos klausimais.

Reikalavimai

  • Redagavimo patirtis ne mažiau kaip 5 metai;
  • Aukštasis išsilavinimas (lietuvių kalbos filologija);
  • Anglų, rusų, vokiečių kalbų mokėjimas – privalumas;
  • Atsakingumas, atidumas, kruopštumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbą;
  • Augantį atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Atlyginimas nuo 800 €/mėn. į rankas.
Pakviesime į pokalbį tik atrinktuosius kandidatus.
Informacija apie leidyklą –

Leidykla „Briedis“ () yra viena didžiausių leidyklų Lietuvoje. Specializuojasi mokyklinėje leidyboje, kartografijoje, rimtojoje istorijoje. Didžiausią dalį sudaro originali, leidykloje sukurta produkcija, todėl kūrybiškumas ir iniciatyvumas – neatskiriama kasdienio darbo dalis.