Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB " Vilniaus Pergalė "
More about company »

Kalėdinių dovanėlių, saldainių fasuotojai ( -os)

Vilnius - AB " Vilniaus Pergalė "

Darbo pobūdis

Kalėdinių dovanėlių ir saldainių fasavimas.
Darbo vieta : Vilniaus Pergalės saldainių gamykla, adresu : Graičiūno g-tvė 26, Vilnius.
Atvykti galite visuomeniniu transportu nuo Vaduvos stotelės ( Savanorių pr. ) autobusu Nr. 25. Išlipti Vilniaus Pergalės stotelėje.

Reikalavimai

Kruopštumas, atidumas.

Mes jums siūlome

Darbo laikas nuo 6.00 val. iki 14.30 val. ( 8 darbo val. , 30 min. pietų pertrauka). Esant poreikiui nuo 6.00 val. iki 16.30 val. ( 10 darbo val. , 30 min. pietų pertrauka)

Vilniaus Pergalė - viena didžiausių konditerijos įmonių, gaminanti šokoladinius saldainius, šokoladą, sausainius ir kitus produktus.
Įmonėje vid. atlyginimas 908€
12% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)