Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
R&E Forest Team IvS
More about company »

Kalėdinių eglučių darbuotojas Danijoje

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Užsienis: Danija - R&E Forest Team IvS

Darbo pobūdis

Kalėdinių eglučių pjovimas grandininiu pjūklu, eglučių tempimas į krūvas, pakavimas ir paletavimas. Darbas laukuose.

Reikalavimai

Išsilavinimas: Ne žemesnis nei pagrindinis bendrojo lavinimo.

Patirtis: Pjovėjams, kurie dirbs su grandininiu pjūklu patirtis yra būtina. (valdyti, valyti ir prižiūrėti)
Tempėjai, pakuotojai ir paletuotojai bus instruktuojami atskirai (patirtis nebūtina)

Sugebėjimai: dirbti komandoje, išlaikyti ne mažą fizinį krūvį darbui laukuose.

Transportas: Nuosavas automobilis – privalumas vykti į darbą savarankiškai, tiems kurie neturi nuosavo automobilio, transportą parūpinsime mes.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti, smagią kompaniją kolektyve, stabilų atlyginimą, premiją už puikų darbą, dokumentų sutvarkymą, pagalbą apgyvendinant.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygis už padarytą darbą, vidutinis uždarbis: nuo 2000 eurų prieš mokesčius, tačiau priklausomai nuo jūsų noro ir pajėgumo užsidirbti, galima uždirbti ir nuo 2300 eurų iki 3000 eurų per mėnesį, prieš mokesčius.

Esame R & E Forestteam IvS - Danijos karalystėje registruota įmonė.

Danijos rinkoje nesame naujokai - dirbame jau ne pirmi metai, todėl puikiai žinome rinkos subtilybes bei gebame prisitaikyti prie nuolat kintančių sąlygų. Tiek užsakovams, tiek savo darbuotojams visada stengiamės pasiūlyti patraukliausias sąlygas.