The Joseph

Vyr. kambarinė - ekonomė - administratorė (-ius)

5-7 €/val. Į rankas
Vilnius - The Joseph

Darbo pobūdis

English speaking applicants are welcome.
Darbas savaitgaliais, su galimybe dirbti pilnu etatu.
Geriausias siūlomas atlyginimas viešbučių ir trumpalaikės nuomos rinkoje.

Ieškome darbuotojo švarai palaikyti:

  • kambariuose
  • koridoriuose
  • aptarnavimo patalpose
  • pusryčiams patiekti
  • būtina lietuvių ir anglų kalba (rusiškai viešbutyje nekalbama)

Patalynės keitimas, san. mazgų valymas, indų nurinkimas, rankšluosčių skalbimas / džiovinimas, siurbimas ir visi kiti būtini darbai nepriekaištingai švarai ir tvarkai.
Kartais – priimti viešbučio svečius.

Reikalavimai darbuotojui

  • punktualumas,
  • kruopštumas,
  • pastabumas.

Įmonė siūlo

Pilnas etatas, laiku mokamas atlyginimas.

Atlyginimas

5-7 €/val. į rankas
The Joseph

The Joseph

Nedidelis boutique stiliaus viešbutis su dėmesiu interjerui, svečių aptarnavimui, nepriekaištingai švarai. Geriausios priemonės, geriausia įranga, aiškios užduotys, rūšiuojame atliekas. Svečiai kultūringi. Booking.com platformoje turime 9.7 iš 10 įvertinimą.