Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Sodyba prie jūros

Kambarinė

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Palanga - Sodyba prie jūros

Darbo pobūdis

Palangoje svečių namuose sezoniniam darbui reikalinga ŠEIMA (pora)!
Veikla pagal verslo liudijimą, kurį įsipareigojame apmokėti.
Lankytojų priėmimas, kambarių tvarkymas, patalynės skelbimas ir keitimas, švaros ir tvarkos palaikymas.
Suteikiame apgyvendinima sodyboje, kuris yra BŪTINAS.

Reikalavimai

Paslaugų specifikacija

1. Organizuoti, prižiūrėti ir atlikti tvarkymo funkcijas privačiame namų ūkyje;
2. Privačiame namų ūkyje dirbančių darbuotojų (pvz., santechnikų, elektrikų ir pan.) priežiūra;
3. Reikmenų įsigijimas ir kontrolė;
4. Reikmenų saugojimo ir išdavimo kontrolė;
5. Pagalba nedidelių sužeidimų ar ligos atvejais;
6. Virtuvių valymas, grindų, baldų ir kitų paviršių šlavimas ar siurbimas dulkių siurbliu, plovimas ir blizginimas;
7. Lovų klojimas, vonios kambarių tvarkymas, aprūpinimas rankšluosčiais, muilu ir panašiomis priemonėmis;
8. Rūpinimasis namų ūkio augintiniais ir augalais, lankytojų priėmimas, atsiliepimas telefonu, pranešimų perdavimas.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas