Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Kambarių tarnybos vadovė - vyr. ekonomė

Darbo pobūdis

  • Visapusiškos ir kokybiškos švaros ir tvarkos užtikrinimas viešbučio kambariuose, viešosiose erdvėse, lauko teritorijoje bei kt. prieigose;
  • Kambarių tarnybos personalo valdymas;
  • Kambarių tarnybos turto bei inventoriaus kontrolė;
  • Darbas su tiekėjais;
  • Saugos ir sveikatos reikalavimų laikymosi kontrolė;

Reikalavimai

  • Turėti ne mažesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimas
  • Turėti vadovaujamo darbo patirties.
  • Žinoti tinkamo svetingumo ir paslaugų teikimo principus bei mokėti juos taikyti praktikoje;
  • Gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo darbą, priimti sprendimus, sugebėti analizuoti, apibendrinti informaciją ir daryti išvadas, gebėti vadovauti žmonėms, mokėti deleguoti užduotis ir jas kontroliuoti.
  • Žinoti vieną užsienio kalbą (anglų, vokiečių).
  • Žinoti saugos ir sveikatos, priešgaisrinės apsaugos, darbo higienos įmonėje reikalavimus, įrengimų paskirtį ir eksploatacijos reikalavimus.
  • Būti komunikabili ir pareiginga.

Mes jums siūlome

  • dinamišką darbą veržlioje bei ambicingoje komandoje;
  • nuolatines tobulėjimo galimybės;
  • mokymus;
  • patrauklų darbą;
  • motyvuojantį atlyginimą, visas soc. garantijas;
  • besąlygišką įmonės vadovų ir kolegų pagalbą;
  • nuolaidas viešbutyje bei partnerių įmonėse;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

Viešbutis įsikūręs strategiškai patogioje miesto vietoje.
Be įprastų privalumų visuose kambariuose svečiai gali naudotis bevieliu sparčiuoju internetu. Apsistoję viešbutyje galite mėgautis išskirtinai gardžiais mūsų virtuvės pasiūlymais, o automobilį laikyti stovėjimo aikštelėje.