Viešbučio ekonomė (-as)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS

Darbo pobūdis

  • Visapusiškos ir kokybiškos švaros ir tvarkos užtikrinimas viešbučio kambariuose, viešosiose erdvėse, lauko teritorijoje bei kt. prieigose;
  • efektyvus komandos darbo organizavimas, darbo užduočių paskirstymas;
  • pavaldaus personalo poreikio planavimas ir darbo grafikų sudarymas;
  • priskirto turto bei inventoriaus kontrolė;
  • skyriaus darbui reikalingų priemonių ir kt. prekių užsakymas;
  • saugos ir sveikatos reikalavimų laikymosi kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • tinkamo svetingumo ir paslaugų teikimo principų žinojimas bei mokėjimas juos taikyti praktikoje;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti darbus, priimti sprendimus, analizuoti, apibendrinti informaciją ir daryti išvadas;
  • gebėjimas dirbti su personalu - apmokyti, deleguoti užduotis ir kontroliuoti jų vykdymą;
  • Rusų kalbos žinios (privalumas - anglų kalbos žinios);
  • komunikabumas, pareigingumas ir atsakomybė.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą Amberton viešbučių grupėje;
  • galimybę įgyvendinti savo idėjas, dalintis patirtimi bei prisidėti prie įmonės tikslų įgyvendinimo;
  • draugiškus ir profesionalius kolegas bei vadovus;
  • nuolaidas įmonių grupėje bei nemokamų paslaugų paketą įmonės darbuotojui;
  • darbo vietą pačioje miesto širdyje.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

UAB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS

Viešbutis Amberton Klaipėda priklauso Amberton viešbučių grupei. Tai unikalus projektas, kurį teisingiau vadinti ne viešbučiu, o „miestu mieste“, kadangi savo svečiams galime pasiūlyti ne tik platų kambarių pasirinkimą, bet ir daugybę kitų paslaugų. Amberton viešbučių vizija - būti pasirinkimu Nr. 1 viešbučių rinkoje Lietuvoje: darbuotojams, svečiams, investuotojams. Formuodami komandą renkamės požiūrį, įgūdžių išmokome!
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS
1756 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
74
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1027 €
25% uždirba 1027-1408 €
25% uždirba 1408-1899 €
25% uždirba nuo 1899 €