UAB „Tymkor“

Karinės technikos kuro operatorius (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Jonava - UAB „Tymkor“

Darbo pobūdis

  • naftos ir jos produktų talpyklų saugojimas ir eksploatavimas;
  • talpyklų techninė priežiūra;
  • kuro paskirstymas iš/į naftos talpyklas;
  • karinės technikos užpildymas kuru;
  • mėginių paėmimas iš talpyklų;
  • pagrindiniai darbai atliekami lauke;
  • darbo vieta: Jonavos raj. - Rukla;
  • darbo laikas: pastoviu grafiku I-V 8:00 - 17:00 arba naktinėse pamainose ir savaitgaliais.

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis dirbant degalinės operatoriaus pozicijoje;
  • puikios anglų k. žinios;
  • sertifikatas dirbant su pavojingomis medžiagomis, darbų saugos išmanymas;
  • šakinio krautuvo pažymėjimas (privalumas);
  • aukštalipio pažymėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo

  • konkurencingą darbo užmokestį;
  • įdomią darbo patirtį;
  • kuro kompensaciją vykstant į darbą;
  • darbą tarptautinėje įmonėje;
  • darbui reikalingus apmokymus.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .