Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Karkasinis namas“

Karkasinių namų statyba. Dailidė

700-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Karkasinis namas“

Darbo pobūdis

Profesionaliai, draugiškai, šiuolaikiškai komandai reikalingas dailidė.
Karkasinių namų statyba nuo pamato iki rakto.

Reikalavimai

Noras dirbti, mokytis ir tobulėti;
Orientacija į rezultatą;
Atsakingumas, tikslumas, darbštumas, punktualumas.

PRIVALUMAI:
Vairuotojo pažymėjimas;
Domėjimasis naujomis statybos tendencijomis/ medžiagomis;
Brėžinių skaitymas;
Panašaus darbo patirtis.

Neturite patirties prie karkasinių namų statybos? Bet atitinkate reikalavimus, mėgstate meistrauti ir ryžtas viską išmokti yra labai stiprus, atsiųskite savo CV.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Profesionalius darbo drabužius, darbo saugos priemones;
Atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
Karjeros galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

700-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kvalifikacijos.

Profesionali karkasinių namų statyba nuo pamato iki rakto.