UAB „Personalas“

Karvių ūkio darbuotojai

2000-2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

  • Darbas ekologiniame karvių ūkyje;
  • Bandos melžimas mechanizuota įranga;
  • Traktoriaus vairavimas;
  • Įvairūs pagalbiniai darbai;
  • Per mėnesį dirbama apie 200 valandų.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Fizinė ištvermė;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų arba vokiečių kalbomis;
  • Žalingų įpročių neturėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis.

Atlyginimas

2000-2200 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.