UAB „Sinerta LDC“

Kasečių pildytojas (-a)

Vilnius - UAB „Sinerta LDC“

Darbo pobūdis

Lazerinių bei rašalinių spausdintuvų kasečių pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
Darbo patirtis panašioje srityje būtų privalumas.

UAB "Sinerta LDC" specializacija – įvairios biuro technikos: spausdintuvų, kopijavimo bei fakso aparatų – eksploatacinės medžiagos. UAB "Sinerta LDC" yra rinkos lyderė šioje srityje. Įmonė aptarnauja daugiau kaip 28 000 nuolatinių klientų Lietuvoje. UAB "Sinerta LDC" parduoda savo produktus ir paslaugas per platų savo padalinių tinklą, internetinėje parduotuvėje bei vykdo tiesioginius pardavimus.
informacija apie UAB „Sinerta LDC“
1403 €
Vid. atlyginimas bruto
38
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1144 €
25% uždirba 1144-1263 €
25% uždirba 1263-1505 €
25% uždirba nuo 1505 €