Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Hila

Kasininkas (-ė) (medicinos paslaugas teikiančioje įmonėje)

1200-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Hila

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Ataskaitų apskaitos skyriui rengimas;
  • Darbas medicinos įstaigos informacine programa Med.I.S;
  • Darbas su savanoriškojo sveikatos draudimo sistemomis;
  • Darbas su paskolos išdavimo sistema;
  • 6 d.d. savaitė, slenkantis darbo grafikas;
  • Kiti vadovo paskirti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • Atidumas, kruopštumas, sąžiningumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su elektroniniu kasos aparatu (privalumas);
  • Puikios lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu, privalumas – anglų, rusų kalbų žinios.

Įmonė siūlo

  • Profesionalią ir dinamišką darbo aplinką;
  • Skaidrią verslo etiką ir aukštas įmonės vertybes;
  • Nuolaidas įmonės teikiamoms paslaugoms.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Hila

Hila

Nuo 1994 metų sėkmingai rinkoje veikianti viena didžiausių medicininių paslaugų įmonė.
informacija apie Hila
2857 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
575
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1231 €
25% uždirba 1231-2103 €
25% uždirba 2103-3068 €
25% uždirba nuo 3068 €