Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SK Impeks medicinos diagnostikos centras“

KASININKAS (-Ė) - APSKAITININKAS (-Ė)

850-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „SK Impeks medicinos diagnostikos centras“

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas ir malonus klientų, atsiskaitančių grynais ir negrynais pinigais, aptarnavimas;
  • Piniginių lėšų priėmimas, išdavimas ir saugojimas, jų apskaitos vykdymas;
  • Ataskaitų apskaitos skyriui rengimas;
  • Darbas medicinos įstaigos informacine programa Med.I.S;
  • Darbas su savanoriškojo sveikatos draudimo sistemomis;
  • Darbas su paskolos išdavimo sistema;
  • Kiti vadovo paskirti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesinis arba aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos srityje;
  • Ne mažesnė kaip 1 m. darbo patirtis su elektroniniu kasos aparatu privačiame sektoriuje;
  • Gebėjimas planuoti savo veiklą bei efektyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Išmanyti LR teisės aktais reglamentuotas kasos darbo organizavimo ir kasos operacijų atlikimo taisykles;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu, privalumas – anglų, rusų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

  • Profesionalią ir dinamišką darbo aplinką;
  • Galimybę vystyti profesines bei asmenines kompetencijas;
  • Skaidrią verslo etiką ir aukštas įmonės vertybes;
  • Nuolaidas įmonės teikiamoms paslaugoms.

Atlyginimas

850-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Daugiau nei 20 metų sėkmingai rinkoje veikianti viena didžiausių medicininių paslaugų įmonė.
informacija apie UAB „SK Impeks medicinos diagnostikos centras“
2465 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
508
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1023 €
25% uždirba 1023-1832 €
25% uždirba 1832-2805 €
25% uždirba nuo 2805 €