DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

KASININKAS (-ė) - SALĖS DARBUOTOJAS (-a) PROMO Cash&Carry (tinka ir studentams)

Vilnius - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

Malonus ir profesionalus klientų aptarnavimas kasoje (prekybos centre);
Tikslus ir greitas klientų perkamų prekių skenavimas;
Darbas su grynaisiais pinigais, bankinėmis kortelėmis;
Prekių krova lentynose.

Darbo vieta: PROMO Cash&Carry, Ukmergės g. 250, Vilnius

Reikalavimai darbuotojui

Mandagumas, atsakomybė, sąžiningumas;
Darbštumas, greita orientacija.

Įmonė siūlo

Stabilią darbo vietą patikimoje kompanijoje;
Lankstų darbo grafiką;
Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
Apmokymus neturintiems panašios darbo patirties;
Privalumus perkant Promo Cash&Carry parduotuvėse;
Karjeros galimybes motyvuotiems darbuotojams.

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.