Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sanitex"
More about company »

Kasininkas (-ė) (vasaros laikotarpiui)

Klaipėda - UAB "Sanitex"

Darbo pobūdis

  • klientų aptarnavimas kasoje (prekybos centre);
  • sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • pagalba klientams.

Darbas prekybos centre PROMO Cash & Carry Palangos pl. 16, Sudmantai, Klaipėdos r.

Reikalavimai

  • vidurinis, aukštesnysis, profesinis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis;
  • darbštumas, savarankiškumas, atsakomybė, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • slenkantis darbo grafikas.

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.
Informacija apie UAB "Sanitex"
977 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
1293
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrius Joneikis