Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saurida“

Kasininkas - operatorius

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saurida“

Darbo pobūdis

Mandagus klientų aptarnavimas;
darbas su kasa;
prekių priėmimas ir priežiūra;
įvairių ataskaitų pildymas.

Darbas pagal grafiką: 2 dirbamos ir 4 laisvos.

Reikalavimai

Pozityvumas, gebėjimas mandagiai ir draugiškai aptarnauti degalinės klientus.
Atsakingumas ir sąžiningumas.

Darbo patirtis prekyboje - privalumas.

Mes jums siūlome

Mes pažadam, kad įgysi reikiamus darbui pažymėjimus (jeigu dar neturi) , išmoksi greitai aptarnauti klientus , įgysi visokeriopos ir įdomios kitokios patirties pildant sutartis, sprendžiant įvairias situacijas.

Nedelsk, nes komanda jau laukia Tavęs!!!

Degalinė randasi Žemuose Paneriuose.

Tel. pasiteiravimui 861460544

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
Atlyginimas ir priedai aptariami poklabio metu.

UAB "Saurida" Oil&Gas - perspektyvi, dinamiškai auganti, lietuviško kapitalo bendrovė, veiklą pradėjusi 1997 m. Pagrindinė veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba naftos produktais Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse. Nuosavybės teise įmonė valdo Mažeikių suskystintų dujų tinklą. Įmonei priklauso didžiausios dujų pildymo bazės Mažeikiuose ir Kaune. Įmonė valdo keletą dukterinių kompanijų, kurios teikia logistikos paslaugas UAB "Transportera" (krovinių gabenimas cisternomis ir savivarčiais), naftos produktų surinkimas ir regeneracija - UAB "Enhydris", šilumos bei elektros energijos tiekimas - UAB "Šilumera" ir kitos paslaugos.
Žmogiškieji ištekliai - didžiausias įmonės turtas. Šiuo metu įmonių grupėje dirba daugiau nei 550 aktyvių, įdomių bei darbščių žmonių. Darbuotojai nuolat dalyvauja profesiniuose mokymuose bei seminaruose.
informacija apie UAB „Saurida“
933 €
Vid. atlyginimas bruto
359
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 680 €
25% uždirba 680-826 €
25% uždirba 826-1106 €
25% uždirba nuo 1106 €