UAB „EuroAuto prekyba“

Kasininkė (-as) - apskaitininkė (-as)

800-900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „EuroAuto prekyba“

Darbo pobūdis

darbas su grynaisiais pinigais;
sąskaitų rašymas;
grąžinamų prekių dokumentų parengimas;
dokumentų vairuotojams suruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

moka dirbti kasos aparatu;
darbo kompiuteriu įgūdžiai;
analitinis mąstymas;
atsakingumas;
kruopštumas;
operatyvumas;
vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Intensyvų ir dinamišką darbą jauname kolektyve;
Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

UAB "Euroauto prekyba- distributorius Įmonės „Inter Cars“, S.A. – didžiausia lengvųjų automobilių, komercinių transporto priemonių ir sunkvežimių atsarginių dalių importuotoja bei platintoja Vidurio ir Rytų Europoje. Įmonė taip pat siūlo servisų įrangą, t.y. automobilių priežiūros bei remonto įrenginius ir motociklų bei automobilių modifikavimo dalis. „Inter Cars“ siūlo plačiausią Rytų Europoje automobilių dalių asortimentą, kuriame yra ir aukščiausios kokybės produktų, gaunamų iš gerai žinomų ir patikimų tiekėjų, bei gerokai pigesnių, tačiau geros kokybės produktų, gaunamų iš mažiau žinomų gamintojų.

„Inter Cars“, S. A., šiuo metu turi daugiau nei 400 filialų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ukrainoje bei kitose Europos šalyse. Įmonė siūlo daugiau nei milijoną įvairių lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams skirtų atsarginių dalių, taip pat puspriekabėms, priekaboms, autobusams ir žemės ūkio mašinoms skirtų atsarginių dalių ir reikmenų. Inter Cars S.A. priklauso dvi gamybos įmonės: „Lauber“, Sp. z o.o., užsiimanti automobilių detalių restauravimu, ir „Feber“, Sp. z o.o., gaminanti priekabas ir puspriekabes. Įmonė be pagrindinės veiklos taipogi prekiauja legendinės markės motociklais TRIUMPH ir DUCATI.

2003 m. „Inter Cars“, S. A., buvo suteiktas ISO 9001:2008 kokybės vadybos sertifikatas, kurį išdavė „DEKRA Certification“.Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų įmonės kokybės vadybos sistema atitinka keliamus reikalavimus. Suteiktas sertifikatas taip pat patvirtina aukštą mūsų teikiamų automobilių ir pramoninių produktų platinimo paslaugų kokybę.

Ir dabar kokybės standartai yra nuolat tobulinami bei reguliariai sertifikuojami. 2012 m.
birželio mėnesį „Inter Cars“, S. A., tapo Atsakingo verslo koalicijos nare.
informacija apie UAB „EuroAuto prekyba“
1787 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1362 €
25% uždirba 1362-1684 €
25% uždirba 1684-2059 €
25% uždirba nuo 2059 €