Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Elektromarkt
More about company »

Kasininkė (-as) - operatorė (-ius)

Vilnius - Elektromarkt

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas, greitas ir tikslus klientų aptarnavimas kasoje;
  • Gero klientų aptarnavimo užtikrinimas;
  • Darbas su grynaisiais pinigais bei banko kortelėmis;
  • Paslaugų pardavimas.

Reikalavimai

  • Puikūs malonaus bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, komunikabilumas;
  • Puikūs skaičiavimo bei darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Noras mokytis ir dirbti komandoje.

Darbo kasos aparatu patirtis - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę darbą derinti su studijomis;
  • Darbą stabilioje kompanijoje;
  • Socialines garantijas;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Karjeros galimybes.

Elektromarkt – vienas didžiausių buitinės elektrotechnikos ir kompiuterinės įrangos prekybos tinklų Lietuvoje, vykdantis mažmeninę ir elektroninę prekybą. Tinklas turi 13 parduotuvių 9 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Įmonėje vid. atlyginimas 787€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)