NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Kasos operacijų specialistė (-as)

Nuo 874 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas ir piniginių atsiskaitymų vykdymas;
  • Piniginių lėšų priėmimas ir išdavimas;
  • Kasos knygos, pajamų ir išlaidų dokumentų pildymas;
  • Kasos ataskaitų pildymas;
  • Atsakomybė už finansinių operacijų teisingumą ir atskaitomybę.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis su kasos operacijomis ir apskaita;
  • Sėkminga klientų aptarnavimo patirtis;
  • Nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Tvarkinga, reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, atidumas, greita orientacija.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Darbą su gydytojų ekspertų komanda;
  • Intelektualią ir motyvuojančią aplinką.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Northway chirurgijos centras“.
Jūsų asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais.
Turite teisę bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą savo asmens duomenų tvarkymui. Taip pat turite ir kitas teises savo asmens duomenų atžvilgiu. Su jomis ir kita informacija galite susipažinti paspaudę nuorodą žemiau.

Atlyginimas

Nuo 874 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Northway – naujos kartos privatūs medicinos centrai Vilniuje, Kretingoje ir Klaipėdoje. Šiuo metu siūlome tapti mūsų komandos nariu KLAIPĖDOJE ir kartu su daugiau nei 400 darbuotojų siekti bendrų tikslų. Northway įmonių grupė plečiasi ir atidaro naują medicinos centrą Klaipėdos mieste. Prie savo komandos kviečiame prisijungti veržlius, atsakingus ir dinamikos nebijančius darbuotojus!