Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

KATEGORIJOS VADYBININKAS (-Ė) - PUIKI KARJEROS STARTO PRADŽIA

900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
#6 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • priskirtos prekių grupės normatyvinių duomenų suvedimas į sistemą;
  • informacijos sisteminimas;
  • glaudus bendradarbiavimas su kitais padaliniais;
  • vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • organizuotumas, komunikabilumas, analitiškumas, kruopštumas;
  • puikus anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu;
  • geras kompiuterinis raštingumas.

Mes Jums siūlome

  • terminuotą darbo sutartį iki 2022-03-01 su galimybe tęsti karjerą įmonėje, kitoje pozicijoje;
  • įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • draugišką ir profesionalią komandą, padėsiančią greičiau visko išmokti;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida

Atlyginimas

900 €/mėn. į rankas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1792 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
3283
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1169 €
25% uždirba 1169-1495 €
25% uždirba 1495-1989 €
25% uždirba nuo 1989 €