UAB „Hirexo“

Katilų meistras (-ė)

Klaipėda - UAB „Hirexo“

Darbo pobūdis

  • tinkamai ir saugiai eksploatuoti šildymo katilus (iki 110 C);
  • prižiūrėti katilus, kūrenamus dujomis, skystu ir kietu kuru;
  • aptarnauti katilinės įrenginius, saugos ir automatinio reguliavimo sistemą.

Reikalavimai

  • techninis išsilavinimas;
  • patirtis katilų priežiūros srityje;
  • geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • atsakingas požiūris į darbą;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome

  • visas darbui reikalingas priemones (įrankius, telefoną);
  • motyvuojančią atlygio sistemą;
  • karjeros galimybes;
  • socialines garantijas.

Mes – „Hirexo“, įdarbinimo agentūra, padedanti įvairių sričių specialistams, kvalifikuotiems ar nekvalifikuotiems darbuotojams rasti jų ieškantį darbdavį tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.
MISIJA
Savų siekių turi tiek darbuotojai, tiek darbdaviai, todėl esame partneris, kuris užtikrina, kad abi pusės rastų saugumą: darbuotojas finansinį, socialinį ir psichologinį, darbdavys – savalaikį ir kokybišką paslaugų atlikimą