Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „KATILŲ SERVISAS 24/7“

Katilų meistras

1200-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „KATILŲ SERVISAS 24/7“

Darbo pobūdis

Dujinių, skysto kuro katilų paleidimas, derinimas. Katilų automatinių valdiklių sureguliavimas.

Katilų garantinis aptarnavimas ir remontas.

Šildymo sistemos, dūmtraukio sumontavimo, katilo prijungimo įvertinimas.

Dokumentų: garantinių talonų, darbų specifikacijų, apskaitos, kelionės lapų pildymas.

Klientų konsultavimas katilų eksploatavimo klausimais.

Atsakingi, organizuoti, galintys dirbti mobilų darbą, lanksčiu darbo laiku darbuotojai

yra laukiami ir vertinami

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas pastatų inžinierinių sistemų, termoinžinerijos, šilumos energetikos srityje.

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Darbo patirtis šildymo sistemų, katilų montavime, priežiūroje.

Techninės anglų, vokiečių ir rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Nuolatinį, socialinėmis garantijomis grindžiamą darbą.

Apmokymus dirbti su aukščiausios kokybės šildymo technikos produktais,

kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimosi šilumos energetikos srityje galimybes.

Serviso automobilį, profesionalius darbo įrankius ir priemones mobiliam meistro darbui

Konkurencingą darbo užmokestį.

Atlyginimas

1200-1700 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Dujinių katilų, šilumos siurblių ir geoterminių šilumos siurblių montavimas, aptarnavimas ir ilgalaikė techninė priežiūra.
informacija apie UAB „KATILŲ SERVISAS 24/7“
5
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.