Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Vakarų medienos grupė''
More about company »

Katilų priežiūros mašinistas (-ė)

Klaipėda - UAB ''Vakarų medienos grupė''

Darbo pobūdis

Prižiūrėti vidutinio našumo biokuru kūrenamus katilus;
darbas pamainomis: 2 dieninės, 2 paros laisvos, 2 naktinės, 3 paros laisvos.

Reikalavimai

2 m. panašaus pobūdžio darbo patirtis;
atsakingumas, organizuotumas;
darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

stabilų darbą didžiausioje VMG įmonėje,
laiku mokamą atlyginimą,
nemokamą maitinimą, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
darbo rūbus ir apsaugos priemonės.

"Klaipėdos mediena" - didžiausia UAB "Vakarų medienos grupė" įmonė Lietuvoje, gaminanti medienos drožlių plokštę (MDP), apdailintą medienos drožlių plokštę (AMDP) bei korpusinius baldus iš AMDP.