Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Amber Food“
More about company »

Kauno regiono vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Amber Food“

Darbo pobūdis

  • dalies regione esančių restoranų veiklos koordinavimas, priežiūra ir efektyvios veiklos užtikrinimas;
  • restoranų pardavimų analizė ir jų efektyvumo didinimas;
  • maisto kokybės ir aptarnavimo kultūros užtikrinimas restoranuose;
  • personalo valdymas (pavaldžių darbuotojų tikslų ir užduočių formavimas bei jų vykdymo priežiūra);
  • pavaldžių darbuotojų apmokymas ir motyvavimas;
  • pardavimų skatinimas ir rinkodaros veiksmų įgyvendinimo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • ne mažesnė kaip 5 m. vadovaujamo darbo patirtis viešojo maitinimo srityje;
  • vadovavimo komandai patirtis (būtina);
  • viešojo maitinimo - gamybos - išmanymas;
  • gebėjimas dirbti komandoje, savarankiškai priimti sprendimus;
  • komandos formavimo įgūdžiai;
  • vairavimo įgūdžiai;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • bendravimo rusų ir anglų kalbomis įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą restoranų tinkle;
  • galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas, tobulėti, siekiant profesinių ir asmeninių tikslų.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

SIEKIAME RODYTI ASMENINĮ DĖMESĮ KIEKVIENAM SVEČIUI patiekalų šviežumu, kokybe, puikiu skoniu ir išvaizda,
maloniu aptarnavimu!
Informacija apie UAB „Amber Food“
743 €
Vid. atlyginimas bruto
1081
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 281 €
25% uždirba 281-600 €
25% uždirba 600-997 €
25% uždirba nuo 997 €
Vadovas: Gediminas Balnis