Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Amber Food grupė

Regiono vadovas (-ė)

2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Amber Food grupė

Darbo pobūdis

  • Sklandžios restoranų veiklos užtikrinimas;
  • Finansinių ir ne finansinių rezultatų pasiekimo užtikrinimas;
  • Maisto kokybės ir aptarnavimo kultūros užtikrinimas restoranuose;
  • Komandos formavimas, ugdymas, tikslų bei užduočių formavimas bei vykdymo priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vadovaujamo darbo patirtis viešojo maitinimo srityje ne mažiau kaip 3 metai;
  • Komandos formavimo įgūdžiai;
  • Stipri orientacija į rezultatą, veiklumas;
  • Planavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Įmonė siūlo

  • Dinamišką ir įdomų darbą restoranų grupėje;
  • Konkurencingą darbo užmokesti ir priedus už puikus darbo rezultatus;
  • galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas, tobulėti, siekiant profesinių ir asmeninių tikslų.

Atlyginimas

2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Amber Food grupė valdo Charlie pizza, Katpėdėlė, La Crepe, Manami, Guacamole, Skonis, Sugamour ir kitus prekės ženklų restoranus.