Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Prancūziška kepyklėlė“
More about company »

Kavinės darbuotoja (-as)

400-550 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Prancūziška kepyklėlė“

Darbo pobūdis

Kepyklėlei-kavinei, kuri įsikurusi Klaipėdos Akropolyje, ieško:
  • Pardavėjo (-s) - padavėjo (-s) – besišypsančio (-s) ir energingo (-s), mėgstančio (-s) kalbėti ir dalintis gera nuotaika.

Susidomėjai? Parašyk mums į FB

Atlyginimas 400-550 EUR į rankas, priklausomai nuo patirties ir atliekamo darbo

Reikalavimai

  • Malonus klientų aptarnavimas ir žybančios akys;
  • Šypsena be ribų ir neribotam laikui;
  • Optimizmas;
  • Netingėti mokytis (kavos, kokteilių ir kt. šaltų gėrimų paruošimas, bandelių kepimas, ir galbūt salotų, pusryčių darymas?)
  • Bent du kartu per dieną rasti laiko su kolegomis išgerti kavos ar arbatos su ką tik iš krosnies ištrauktu kruasanu.

Mes jums siūlome

Tapti FAMILY BOULANGERIE & WINE komandos nariu! Bendrauti, kurti ir dalintis teigiamomis emocijomis.
Patogią darbo vietą;
Labai dinamišką darbą;
Mėnesines premijas.

Atlyginimas

400-550 €/mėn. į rankas

Family boulangery & wine: jauki vieta šeimai, nes sukurta šeimos. Čia gera pradėti rytą su kruasanu ir juoda kava, skanu valgyti dienos pietų metu, o vakare – tiesiog pailsėti su šeima, atsipalaiduoti su draugais su vyno taure, craftinio alaus bokalu ar pabūti vienam jaukioje aplinkoje.
Informacija apie UAB „Prancūziška kepyklėlė“
878 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Eugenijus Kirilovas