UAB „Ipek Trade“

Kavinių tinklo vadovas (su patirtimi)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ipek Trade“

Darbo pobūdis

organizuoti ir kontroliuoti 2-jų SUBWAY restoranų ir 3 COFFEE HILL kavinių veiklą.
darbuotojų atranka,mokymas bei ugdymas
dokumentacijos pildymas
grafikų sudarymas
tikslų nustatymas ir jų kontroliavimas
nuolatinė personalo darbo kokybės kontrolė
pasiūlymų teikimas kaip pagerinti kavinių veiklą
asortimento parinkimas, kainodaros sudarymas

Reikalavimai darbuotojui

patirtis restoranų valdyme
darbas pilnu etatu
greita orientacija
Iniciatyvumas, savarankiškumas
vadovavimo įgūdžiai

Įmonė siūlo

kvalifikacijos tobulinimo kursus Lietuvoje
kavą arbatą ir užkandžius darbo metu

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB “Ipek Trade” priklauso kavos barų tinklas "Coffee Hill", kuris Lietuvoje veikia penkerius metus ir jau rado kelią į kavos mylėtojų širdis. Išskirtinis interjeras ir kavos baruose dirbantys aistringi kavos mylėtojai sukuria puikią atmosferą ir nepalieka abejingų klientų. Mūsų įmonė taip pat valdo prekės ženklą "InoCup", kuris siūlo „maisto išsinešimui“ (food take away) sektoriui skirtas pakavimo prekes. Dirbame su geriausiais šio sektoriaus gamintojais ir siūlome aukščiausios kokybės produkciją.
informacija apie UAB „Ipek Trade“
4
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.